Astrologický kurz

 
2 denní kurz ASTROLOGIE

POZNEJ SEBE SAMA!

Naprosto jedinečný kurz, kde nejen, že si sestavíte zrcadlo sebepoznání, díky speciálnímu manuálu, který sestavila přednášející Rasada. Ale získáte informace o znameních, planetách, domech, a na základě horoskopu si účastníci zpracují, obraz sami sebe - získají odpovědi na otázky, kdo jsem, jaký mám temperament, vlastnosti, živelnost, potenciál. Kde můžu v životě očekávat hojnost a štěstí, ale naopak i kde jsou moje největší zkoušky, strachy a utrpení. Budeme řešit i věci, které se týkají našeho vnitřního zranění, našich stínů, minulých životů, a dozvíme se i jaký je náš karmický úkol, kam máme v současné inkarnaci směřovat, aby došlo k evoluci naší duše. Které zkoušky nás čekají, kterými jsme si prošli a jak jsme je zvládli. Okrajově budeme také řešit i naši současnou situaci (tranzity).


Minimálně se píše, ale spíše se tvoří. Obrovské plus je, že díky manuálu, který na kurzu získáte, můžete vypracovat horoskop komukoliv jinému, manuál Vám zůstane a můžete s ním dále pracovat.

Podmínkou účasti je poslat nejpozději týden před termínem datum, přesný čas a místo narození, aby mohl být sestaven osobní horoskop. K práci s manuálem doporučujeme barevné zvýrazňovače, pravítko, případně pastelky (barevné fixy).

Termín: 29.4.-30.4.2023 (sobota 7 hodin přednášek, neděle 5 hodin přednášek, pauza na oběd)
Kde: Veselská 568, Bzenec

Cena: 2700 kč* (zahrnuje manuál pro práci, kávu, čaj, vodu a drobné občerstvení)

Přihlášky:

napište jméno, příjmení, datum, přesný čas a místo narození na email irenahegerova@seznam.cz nebo zavolejte tel. č. 731 236 742 popř využijte  FORMULÁŘ