Proběhlé akce

Zážitková přednáška Pavla Dočkala
Tajemná moc drahých kamenů a možnosti využití jejich blahodárného působení
Přijďte se blíže seznámit s drahokamy - těmito zdánlivě neživými bytostmi, jenž doprovází lidstvo již od nejstarších dob jeho vývoje.
O drahokamech se zde nebude jen povídat, ale součástí přednášky bude též možnost si kameny, o nichž bude řeč, osahat, povnímat jejich energii a seznámit se s některými technikami zacházení s nimi pro jejich blahodárné působení na naše zdraví a život vůbec.
Dozvíte se mimo jiné informace o vytváření duchovní i energetické ochrany, jak nás mohou chránit před škodlivými vlivy z prostředí, astrálními zónami a nedobrými bytostmi v neviditelnu. Jak si správně kameny pro svou potřebu vybírat, o jejich vkládání do drahokamových mandal, šperků, amuletů, či správném rozmístění v interiéru.
Zažijete vnímání svého jemněhmotného těla, ukážeme si principy proudění energie mezi člověkem a okolním prostředí, zažijete na vlastním těle působení tvarových zářičů.
Po skončení přednášky bude možnost si drahokamy zakoupit.
Vstupné 600 kč 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kurz astrologie

2 denní kurz ASTROLOGIE
 
POZNEJ SEBE SAMA!
 
Naprosto jedinečný kurz, kde nejen, že si sestavíte zrcadlo sebepoznání, díky speciálnímu manuálu, který sestavila přednášející Rasada. Ale získáte informace o znameních, planetách, domech, a na základě horoskopu si účastníci zpracují, obraz sami sebe - získají odpovědi na otázky, kdo jsem, jaký mám temperament, vlastnosti, živelnost, potenciál.  Kde můžu v životě očekávat hojnost a štěstí, ale naopak i kde jsou moje největší zkoušky, strachy a utrpení. Budeme řešit i věci, které se týkají našeho vnitřního zranění, našich stínů, minulých životů, a dozvíme se i jaký je náš karmický úkol, kam máme v současné inkarnaci směřovat, aby došlo k evoluci naší duše. Které zkoušky nás čekají, kterými jsme si prošli a jak jsme je zvládli. Okrajově budeme také řešit i naši současnou situaci (tranzity).
 
 
Minimálně se píše, ale spíše se tvoří. Obrovské plus je, že díky manuálu, který na kurzu získáte, můžete vypracovat horoskop komukoliv jinému, manuál Vám zůstane a můžete s ním dále pracovat. 
 
Podmínkou účasti je poslat nejpozději týden před termínem datum, přesný čas a místo narození. K práci s manuálem doporučujeme barevné zvýrazňovače, pravítko, případně pastelky (barevné fixy). 
 
Termín: 14.-15.5.2022 (sobota 7 hodin přednášek, neděle 5 hodin přednášek, pauza na oběd)
Kde: Veselská 568, Bzenec
 
Cena:    2300 kč* (zahrnuje manuál pro práci, kávu, čaj, vodu a drobné občerstvení)
 
Přihlášky:
 
napište jméno, příjmení, datum, přesný čas a místo narození na email cestaknezavislosti@seznam.cz nebo tel. č. 774 951 335 
 
* Storno podmínky
> Storno více než 10 dnů před konáním akce, vrací se 100 % ceny kurzu
> Storno méně než 10 dnů před konáním akce, vrací se 50% ceny kurzu
> Storno 48 hodin a méně před konáním akce, vrací se 0% ceny kurzu