Škola osobní transformace

!!ZAČÍNÁME 17.1.2023!!! 

Cítíš, že právě teď přišel tvůj čas. Čas na něco, co ti tvůj instinkt už dlouho našeptával, že přijde… Ale ty jsi pořád nevěděl, co by to mělo být. Čas na poznání sebe sama. Odhalení toho, co se v tobě skrývá. Pochopení sebe i druhých.

PROBUĎ V SOBĚ SVOU SKUTEČNOU PODSTATU!

Jak to probíhá?

Škola osobní transformace se skládá 3 trimestrů. Potkáme se vždy 1x týdně ve čtvrtek na 2 hodiny, celkem tedy 10 lekcí, 20 hodin čistého času + 2 bonusové hodiny pro individuální práci .

Škola je vhodná pro max. 4 účastníky najednou, protože je hodně praktická a prožitková! Jedná se především o osobní posun a trénování různých technik.

Zakončeno je soukromou 2 hodinovou lekcí jen pro tebe.

1. Trimestr

Člověk se učí poznat sám sebe, veškeré popisné metody, které existují, se použijí, aby si člověk uvědomil, že co myslí, cítí a koná, je mu přirozené. Tam, kde se v popisné metodě nenajdeš, je blok, problém, který ti brání v projevení tvé vlastní schopnosti a nastavení.

2. Trimestr

Odstraňování blokád pomocí různých technik. Tyto techniky se budou aktivně používat, takže se je zároveň učíš. Může se jednat o EFT, radikální odpuštění, testování přes kyvadlo, regrese, emoční okna, rodové linie.

3. Trimestr

Nyní už bys měl být být z 90%čistý a naplno se začíná projevovat tvůj potenciál. Učíme se pracovat s energií, pozvedává se intuice, učíme se poznávat barvy se zavřenýma očima, předvídat co přijde, využívat intuici a potenciál, kineziologie, základy psychosomatiky, ….. Takže na konci trimestru je z tebe člověk, který načítá kvantové pole, jsi schopný telepatické komunikace, věříš si, jsi prostý nánosů, které na tobě zanechaly předchozí generace. Jsi schopný pomáhat nejen sobě ale i okolí.. Zvolíš si to, co je tobě nejbližší, a budeš pracovat na tom to co nejvíce zdokonalit.

 

Veškeré studijní materiály a podpora zdarma.

 

Cena: 9 490 Kč / 1 trimestr/osoba

 

Přihlášky

Emailem: cestaknezavislosti@seznam.cz nebo hana.stastna1970@seznam.cz

Telefonicky: 777 212 073