Služby

V každém okamžiku se člověk může zlepšovat a toto dělám i já. Dělám to pro sebe, pro svou práci, pro své okolí... Jsme jeden organismus a cokoli učiníme sobě, činíme i druhým. Cokoli učiníme druhým, učiníme i sobě.

 

                    Jazykové služby                                                 Osobnostní rozvoj

Vyučuji angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, řečtinu a češtinu pro cizince na individuálních lekcích, kde jsou zohledněny možnosti i požadavky každého studenta. V těchto jazycích poskytuji i tlumočnické a překladatelské služby. V uvedených jazycích mám praxi ve strojírenství, potravinářství, obchodě, zemědělství, autodopravě, cestovním ruchu, nabytkářství, textilním průmyslu, medicíně (onkologie, psychologie, interna, ortopedie a chirurgie)

V každém okamžiku Vašeho života se může stát, že si nevíte rady s nějakým problémem či situací... Jsem tady, připravena Vám pomoci najít to nejlepší řešení, zbavit Vás trápení a dodat Vám nový životní elán. Ať už Vás souží fyzická bolest, citové kotrmelce nebo třeba finanční průšvih, vždy je možné najít cestu... Nejdříve k sobě a pak k cíli.

 

Kurzy a semináře

 

Všichni se stále něco učíme.. Otázkou je, co jsme udělali s tím, co jsme se naučili... Pořádám kurzy  a semináře zaměřené na osobnostní rozvoj nejrůznějších oblastí lidského života (viz Plánované akce). Je ovšem také možné připravit kurz objednavateli zcela namíru, a to co do tématu, doby trvání a místa. Každá taková akce obsahuje části teoretické i praktické, aby pak každý mohl trénovat a zkoušet sám. Každý dostane studijní materiály, aby se k nim mohl vracet a vylepšovat své techniky. A konečně, každý dostane pár drobností, které mu při správném použití pomohou překonat období neúspěchu. Neboť PŘEKÁŽKY JSOU ONY OBÁVANÉ VĚCI, KTERÉ SPATŘÍTE, ODVRÁTÍTE-LI POHLED OD SVÉHO CÍLE....  To nemám ze sebe, to řekl Henry Ford. Ale hodí se to, nemyslíte?

Ceník

 

Jazyková výuka a služby:

 
 
90 minutová lekce    500kč      
60 minutová lekce    400kč      
Firemní lekce          dle dohody a počtu studentů      
Tlumočení               700kč/hod + cestovné 15kč/km     
 
 

Přednášky a osobní rozvoj:

 
Přednáška v LaDesta Bzenec                                         150kč/osoba      
Přednáška s dojezdem                                                  150kč/osoba + cestovné 15kč/km      
Terapeutická konzultace                                                 700kč/hod  
Výklad karet 60 minut + terapeutická konzultace              800kč/hod