V každém okamžiku se člověk může zlepšovat a toto dělám i já. Dělám to pro sebe, pro svou práci, pro své okolí... Jsme jeden organismus a cokoli učiníme sobě, činíme i druhým. Cokoli učiníme druhým, učiníme i sobě.

 

  Osobnostní rozvoj 

V každém okamžiku Vašeho života se může stát, že si nevíte rady s nějakým problémem či situací... Jsem tady, připravena Vám pomoci najít to nejlepší řešení, zbavit Vás trápení a dodat Vám nový životní elán. Ať už Vás souží fyzická bolest, citové kotrmelce nebo třeba finanční průšvih, vždy je možné najít cestu... Nejdříve k sobě a pak k cíli.

 

Kurzy a semináře

 

Všichni se stále něco učíme.. Otázkou je, co jsme udělali s tím, co jsme se naučili... Pořádám kurzy  a semináře zaměřené na osobnostní rozvoj nejrůznějších oblastí lidského života (viz Přednášky). Je ovšem také možné připravit kurz objednavateli zcela namíru, a to co do tématu, doby trvání a místa. Každá taková akce obsahuje části teoretické i praktické, aby pak každý mohl trénovat a zkoušet sám. Mrkněte do záložky Místo pro mě, kde se pořádají přednášky na růtná témata od různých přednášejících. Každý dostane studijní materiály, aby se k nim mohl vracet a vylepšovat své techniky. A konečně, každý dostane pár drobností, které mu při správném použití pomohou překonat období neúspěchu. Neboť PŘEKÁŽKY JSOU ONY OBÁVANÉ VĚCI, KTERÉ SPATŘÍTE, ODVRÁTÍTE-LI POHLED OD SVÉHO CÍLE....  To nemám ze sebe, to řekl Henry Ford. Ale hodí se to, nemyslíte?