Služby

V každém okamžiku se člověk může zlepšovat a toto dělám i já. Dělám to pro sebe, pro svou práci, pro své okolí... Jsme jeden organismus a cokoli učiníme sobě, činíme i druhým. Cokoli učiníme druhým, učiníme i sobě.

 

                    Jazykové služby                                                 Osobnostní rozvoj

Vyučuji angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, řečtinu a češtinu pro cizince na individuálních lekcích, kde jsou zohledněny možnosti i požadavky každého studenta. V těchto jazycích poskytuji i tlumočnické a překladatelské služby. V uvedených jazycích mám praxi ve strojírenství, potravinářství, obchodě, zemědělství, autodopravě, cestovním ruchu, nabytkářství, textilním průmyslu, medicíně ( onkologie, psychologie, interna, ortopedie a chirurgie).


Cena za stranu překladu je cca 500kč, za hodinu tlumočení taktéž 500kč, za výukovou lekci 90minut 400kč. Výuka je individuální, tj. pro jednotlivce. Skupinovou výuku provádím pouze ve firmách na výslovnou žádost. Cena je závislá na počtu studentů ve skupině.

V každém okamžiku Vašeho života se může stát, že si nevíte rady s nějakým problémem či situací... Jsem tady, připravena Vám pomoci najít to nejlepší řešení, zbavit Vás trápení a dodat Vám nový životní elán. Ať už Vás souží fyzická bolest, citové kotrmelce nebo třeba finanční průšvih, vždy je možné najít cestu... Nejdříve k sobě a pak k cíli.

 

Kurzy a semináře

 

Všichni se stále něco učíme.. Otázkou je, co jsme udělali s tím, co jsme se naučili... Pořádám kurzy  a semináře zaměřené na osobnostní rozvoj nejrůznějších oblastí lidského života ( viz Plánované akce). Je ovšem také možné připravit kurz objednavateli zcela namíru, a to co do tématu, doby trvání a místa. Každá taková akce obsahuje části teoretické i praktické, aby pak každý mohl trénovat a zkoušet sám. Každý dostane studijní materiály, aby se k nim mohl vracet a vylepšovat své techniky. A konečně, každý dostane pár drobností, které mu při správném použití pomohou překonat období neúspěchu. Neboť PŘEKÁŽKY JSOU ONY OBÁVANÉ VĚCI, KTERÉ SPATŘÍTE, ODVRÁTÍTE-LI POHLED OD SVÉHO CÍLE....  To nemám ze sebe, to řekl Henry Ford. Ale hodí se to, nemyslíte?