Fotogalerie: O nás

O mně

Narodila jsem se v roce 1970 ve znamení Berana s ascendentem ve Vodnáři.  Zdálo se mi, že mi okolí moc nerozumí, ale ani já jsem se v sobě moc nevyznala, což mě vedlo ke studiu psychologie. Psychologii jsem studovala na FF UP Olomouc, ale zajímaly mne i alternativní způsoby léčby a esoterické vědy. Velkou oporu jsem měla ve své babičce, která mi darovala první snář a knihu o astrologii.

 

Cestou osudu jsem se dostala do Řecka, kde jsem se provdala a narodil se mi syn. Tento tříletý pobyt pro mě byl velkou lekcí tolerance, respektu a víry. Po návratu do ČR jsem musela řešit spoustu složitých finančních i osobních problémů, ze kterých mi pomohla znalost duchovních hodnot a možností. Toto mě podnítilo k dalšímu studiu.

 

Začala jsem pracovat jako OSVČ - tlumočnice, překladatelka a učitelka cizích jazyků. V průběhu času jsem studovala astrologii, numerologii, tvůrčí představivost, Feng-shui, Reiki, EFT, vztah mezi energií a fyzickým a psychickým zdrojem, psychosomatiku, výklad tarotových karet, školu kyvadla, H´oponopono a mnohé další přístupy. A učím se stále... :-)

 

 

„Nejprve jsem studovala, abych pomohla sobě, ale dílem osudu jsem začala  pomáhat ostatním a dělám to dodnes….“

Moje praxe v cizích jazycích:

*tlumočnice u BVV 1991-1993, u EXIM s.r.o. 1991- 1993

*tlumočnice v zahraničí ( Řecko, Itálie, Rakousko, Německo, Dánsko) 1991 - 1995

*tlumočení a překlady v ČR od roku 1996 doposud ( pro OK Trading Bzenec, Berlin Chemie, OHK Hodonín, Klidos a.s., FN U svaté Anny Brno, TopCentrum Car s.r.o., Lima okna s.r.o., LB Trans s.r.o., CK KM Travel, Metallbau CZ s.r.o., Delta Mlýny s.r.o., Vyskočil - rozvod plynů s.r.o., Hitechmedia Systems s.r.o., Pelikan Hardcopy Kyjov, Trtík s.r.o., Laga Jaroslav - kamionová doprava, lékaři Nemocnice Kyjov, J-VST s.r.o., WMW s.r.o Bzenec, PC Schneider Vlkoš, Medical Sevices Brno a mnohé další firmy

*výuka jazyků soukromých osob i firemních zákazníků od roku 1998 doposud ( včetně Jazykové akademie J.A.Komenského Hodonín, Střední zdravotnická škola Kyjov, apod.)

*jsem aktivním učitelem, překladatelem a tlumočníkem v následujících jazycích: angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, řečtina

*vyučuji češtinu pro cizince a zajišťuji výuku latiny