Přednášející

Dagmar Kožinová 

ŽENSKÉ CYKLY A ARCHETYPY
Žena, která je odpovědná za svůj život a je si vědoma své síly a možností, které má. Muž, který je odpovědný za svůj život a nebojí se ženské síly, ale s radostí ji přijímá do svého života. A tuto cestu pomáhám lidem objevovat.
Vítejte ve světě Ženských cyklů a dovolte, abych vám představila čtyři ženy v nás.

Osobně se s Dášou znám, absolvovala jsem u ní několik různých seminářů a vždy odcházím nadšená. Máte se na co těšit, Dáša je opravdu skvělá! 
www.zenskecykly.cz / https://dagmarkozinova.cz
 
Jana Konečná - Přírodní léky proti zánětům a bolestem 

Paní Konečná bude přednášet o tématu, které jí je blízké, jakožto ředitelce Centra pro zdraví a rodinu o.p.s.. Běžně přednáší o zdravé výživě, vítězstvím nad zlozvyky, detoxikaci, a právě, přírodních lécích proti zánětům a bolestem.
Dopoledne bude také mít doprovodný program - zdravotní měření ZDARMA. Odpoledne ji v tomto doprovodném programu zdravotních měření zastoupí kolegové.
 
 
Monika Kašová 
- vliv aromaterapie na tělo a psychiku - 
Monika je špička ve svém oboru, z její přednášky budete unešení, a to doslova!
 
 
Jiří Šmikmátor
- Jak jít naproti svému štěstí v roce tygra - 
 
Feng-šuej se věnuji mnoho let, a to na základě studia - zprvu u několika tuzemských učitelů, později u asijských mistrů tohoto oboru, dále postupným poznáváním a osobními zkušenostmi během několika studijních cest do zemí, kde je možno se s učením Feng-šuej potkat v reálném životě, tj. v Číně, Hong-Kongu, Singapuru a dalších zemích JV Asie.
 

Fotogalerie: 2. ročník 2022

Tato fotogalerie je prázdná.