Mirka Resslerová - Čakry, dech a léčivá síla křištálu

Na přednášce se dozvíte o významu čaker, jejich barvě, tvaru a jak s nimi pracovat, abychom byli zdraví a šťastní. Jak a čím je podpořit. Dozvíte se, že jejich kvalita a velikost ovlivňují fungování našich orgánů a naší psychiky. Budeme se zabývat DECHEM – proč je pro nás dech tak důležitý. Dozvíte se, jak nás ovlivňuje to, co jíme, co pijeme, čím se obklopujeme.

Něco o lektorce:
Svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem. Je terapeutkou, průvodkyní životem, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády, výklad karet. Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provádí též již několik let Vztahovými systemickými konstelacemi. Pracuje s léčivou energií horských čakrových křišťálů, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. 20 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí. Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, na Filipíny, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci. Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech. Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí. Je autorkou dvou knih v elektronické podobě: 1.JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA - o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou. Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů. Nově tvoří v lásce košíky na cokoliv, hřejivé nákrčníky v různých barvách a deky od miminek až po dospělé. Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemněhmotných těl, ale i na úrovni fyzického těla. Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na www.cestouzivotem.cz +420 777 557 823

 

Miroslav Hrabica - Co nám tělo, partner a život říká

Autor knih o zdraví i lidském hledání jenž lidem pomáhá ke zdraví slovy, radami i rukama.
Co je prospěšné si uvědomit, když onemocníme. Vydejte se po stopách nemocí, více se poznejte a pozitivně pozměňte. O vlivu emocí i psychiky na zdraví i rozvoj onemocnění. Jak snášet nemoc a přitom přispívat ke svému vyléčení. Pár rád pro domácí léčení pomocí bylin, masáže, prosby i různé ukázky. Krátce o vlivu partnerského vztahu na naše zdraví.