Reference

Datum: 22.01.2022

Vložil: Míša

Titulek: účel světí prostředky

V životě jsme se neviděly, přesto dnes o sobě navzájem víme i nejhlubší tajemství. Jsem Hanině velmi vděčná, že mi pomohla mnohé rozklíčovat, leccos opravit, hodně mě naučila a vypadá to (podle někoho jiného), že naše, zatím virtuální, setkání není ale vůbec náhodné. Je super, že ji tam na druhém konci republiky máte! Rozhodně doporučuji ve všem, co nabízí na svých stránkách. :)

Datum: 13.10.2020

Vložil: Jana R.

Titulek: Neuvěřitelná energie

Každá moje lekce s p. Hankou je krátká :) Nejen skvělá lektorka, ale především člověk s obrovským záběrem, zkušenostmi, chutí a ochotou. Ať už při výuce cizích jazyků, nebo při řešení osobních i pracovních situací. Více takových lidí, co nám rozsvítí na cestu...

Datum: 04.01.2021

Vložil: Hana

Titulek: Re: Neuvěřitelná energie

Děkuji :-)

Datum: 13.10.2020

Vložil: Šimon

Titulek: Učitelka

Paní Šťastná je jisto jistě skvělá učitelka cizích jazyků. Nejen, že mi opravdu pomohla odpíchnout se ze dna mých anglických schopností, ale byla také mou psychickou oporou před maturitní zkouškou.

Děkuji

Datum: 04.01.2021

Vložil: Hana

Titulek: Re: Učitelka

Děkuji, Šimone, ať se Vám daří.

Datum: 04.09.2020

Vložil: Květa

Titulek: škola osobní transformace

Paní Hanu Šťastnou jsem poznala jako skvělou učitelku jazyků a následně jsem zjistila, že se jedná o úžasného téměř renesančního člověka s neskutečným záběrem pro motivaci k uskutečnění životní pohody každého, kdo ji o to požádá. A to vždy s otevřeným srdcem a otevřenou náručí.

Datum: 07.09.2020

Vložil: Hana

Titulek: Re: škola osobní transformace

Děkuji za laskavá slova

Datum: 06.01.2015

Vložil: Staňa

Titulek: děti

Děkuji Vám, paní Hano, za Vaše cenné rady. Můj úhel pohledu na moje děti se díky Vám radikálně změnil. Vůbec jsem netušil, jak to může být... Nikdy by mě nenapadlo, že můžu ve 48 letech být tak "neinformovaný". Myslel jsem si, že vím všechno. Jasně, že nevím... Děkuji.

Datum: 10.11.2014

Vložil: Chorá Jana

Titulek: Nevěřila jsem

Když mi kamarádka řekla o paní Haně, zdálo se mi, že si vymýšlí. No a když už mi bylo nejhůře, zvedla jsem telefon.. Strávila jsem u ní dvě hodiny, zdravě mi "vyčistila žaludek" a nastínila moji další cestu. Těch 180km jízdy autem mělo svůj smysl. Už můžu zase konečně spát..A když se modlím, modlím se i za paní Hanu, ať nám tu ještě dlouho vydrží. Úsměvu, elánu a rozumných rad má na rozdávání. Děkuji Vám, Hani za všechno.

Datum: 24.10.2014

Vložil: Dušan

Titulek: Anděl

Mám tu čest znát Hanku už nějaký ten pátek. Vždy se snaží pomoct druhým, přesně ví kde je hranice, kdy je třeba bouchnout do stolu a kdy pohladit, obojí obrazně řečeno. Jsem rád, že po světě chodí lidé jako ona. Hani, děkuji za všechnu tu nezjištnou a "malou" pomoc. Vděčím Ti za mnohé. Díky.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek