Reference

děti

Staňa | 06.01.2015

Děkuji Vám, paní Hano, za Vaše cenné rady. Můj úhel pohledu na moje děti se díky Vám radikálně změnil. Vůbec jsem netušil, jak to může být... Nikdy by mě nenapadlo, že můžu ve 48 letech být tak "neinformovaný". Myslel jsem si, že vím všechno. Jasně, že nevím... Děkuji.

Nevěřila jsem

Chorá Jana | 10.11.2014

Když mi kamarádka řekla o paní Haně, zdálo se mi, že si vymýšlí. No a když už mi bylo nejhůře, zvedla jsem telefon.. Strávila jsem u ní dvě hodiny, zdravě mi "vyčistila žaludek" a nastínila moji další cestu. Těch 180km jízdy autem mělo svůj smysl. Už můžu zase konečně spát..A když se modlím, modlím se i za paní Hanu, ať nám tu ještě dlouho vydrží. Úsměvu, elánu a rozumných rad má na rozdávání. Děkuji Vám, Hani za všechno.

Anděl

Dušan | 24.10.2014

Mám tu čest znát Hanku už nějaký ten pátek. Vždy se snaží pomoct druhým, přesně ví kde je hranice, kdy je třeba bouchnout do stolu a kdy pohladit, obojí obrazně řečeno. Jsem rád, že po světě chodí lidé jako ona. Hani, děkuji za všechnu tu nezjištnou a "malou" pomoc. Vděčím Ti za mnohé. Díky.

neuvěřitelné

Helena Vodáková | 13.10.2014

Paní Gkaitatzi je naprosto originální a úžasná žena, která mi pomohla dostat se z problémových vztahů. Našla jsem zase sama sebe. Děkuji Vám, paní Hanko. Jste chodící slunce...:-) Určitě Vás doporučím dál.

světlo na cestě

Ilona Divácká, Pardubice | 20.06.2013

Hana Gkaitatzi mi zcela změnila život. Ironií je, že mi ukázala, že změnit si ho dokáži vlastně já sama, že mám vše ve svých rukách. Ona mě na mých zastávkách, kdy ztrácím sílu a víru a naději vždy znovu motivuje, vyburcuje, uklidní, vysvětlí mi a osvětlí, že vše je řešitelné. Děkuji jí za mnohé, především za nalezení sama sebe. Není mnoho lidí jako ona, je vyjímečná! Děkuji ....a znovu.....a stále to nebude dost

Re: světlo na cestě

Hana G. | 20.06.2013

Děkuji :-)

Nejen výuka jazyků :)

Magda Mahdalová | 19.06.2013

Paní Hany Gkaitatzi si vážím nejen jako skvělé učitelky jazyků, ale předvším si ji vážím jako skvělého člověka, který se mi snažil vždy pomoci, ať už se to týkalo výuky, zdravotních nebo osobních problémů. Vždy pro mě měla úsměv na tváři, dobrou náladu a radu.

Re: Nejen výuka jazyků :)

Hana G. | 20.06.2013

Děkuji :-)

Cesta k sobě

Romana Presová | 15.06.2013

Hana Ghaitatzi je vynikající kauč a průvodce po cestě k sobě sama.
Pomohla mi najít rovnováhu a sebejistotu.

Děkuji mnohokrát.

Re: Cesta k sobě

Hana G. | 20.06.2013

Každý člověk, který ke mně přijde, je vzácný... Děkuji.

Přidat nový příspěvek