Reference

Neuvěřitelná energie

Jana R. | 13.10.2020

Každá moje lekce s p. Hankou je krátká :) Nejen skvělá lektorka, ale především člověk s obrovským záběrem, zkušenostmi, chutí a ochotou. Ať už při výuce cizích jazyků, nebo při řešení osobních i pracovních situací. Více takových lidí, co nám rozsvítí na cestu...

Učitelka

Šimon | 13.10.2020

Paní Šťastná je jisto jistě skvělá učitelka cizích jazyků. Nejen, že mi opravdu pomohla odpíchnout se ze dna mých anglických schopností, ale byla také mou psychickou oporou před maturitní zkouškou.

Děkuji

škola osobní transformace

Květa | 04.09.2020

Paní Hanu Šťastnou jsem poznala jako skvělou učitelku jazyků a následně jsem zjistila, že se jedná o úžasného téměř renesančního člověka s neskutečným záběrem pro motivaci k uskutečnění životní pohody každého, kdo ji o to požádá. A to vždy s otevřeným srdcem a otevřenou náručí.

Re: škola osobní transformace

Hana | 07.09.2020

Děkuji za laskavá slova

děti

Staňa | 06.01.2015

Děkuji Vám, paní Hano, za Vaše cenné rady. Můj úhel pohledu na moje děti se díky Vám radikálně změnil. Vůbec jsem netušil, jak to může být... Nikdy by mě nenapadlo, že můžu ve 48 letech být tak "neinformovaný". Myslel jsem si, že vím všechno. Jasně, že nevím... Děkuji.

Nevěřila jsem

Chorá Jana | 10.11.2014

Když mi kamarádka řekla o paní Haně, zdálo se mi, že si vymýšlí. No a když už mi bylo nejhůře, zvedla jsem telefon.. Strávila jsem u ní dvě hodiny, zdravě mi "vyčistila žaludek" a nastínila moji další cestu. Těch 180km jízdy autem mělo svůj smysl. Už můžu zase konečně spát..A když se modlím, modlím se i za paní Hanu, ať nám tu ještě dlouho vydrží. Úsměvu, elánu a rozumných rad má na rozdávání. Děkuji Vám, Hani za všechno.

Anděl

Dušan | 24.10.2014

Mám tu čest znát Hanku už nějaký ten pátek. Vždy se snaží pomoct druhým, přesně ví kde je hranice, kdy je třeba bouchnout do stolu a kdy pohladit, obojí obrazně řečeno. Jsem rád, že po světě chodí lidé jako ona. Hani, děkuji za všechnu tu nezjištnou a "malou" pomoc. Vděčím Ti za mnohé. Díky.

neuvěřitelné

Helena Vodáková | 13.10.2014

Paní Gkaitatzi je naprosto originální a úžasná žena, která mi pomohla dostat se z problémových vztahů. Našla jsem zase sama sebe. Děkuji Vám, paní Hanko. Jste chodící slunce...:-) Určitě Vás doporučím dál.

světlo na cestě

Ilona Divácká, Pardubice | 20.06.2013

Hana Gkaitatzi mi zcela změnila život. Ironií je, že mi ukázala, že změnit si ho dokáži vlastně já sama, že mám vše ve svých rukách. Ona mě na mých zastávkách, kdy ztrácím sílu a víru a naději vždy znovu motivuje, vyburcuje, uklidní, vysvětlí mi a osvětlí, že vše je řešitelné. Děkuji jí za mnohé, především za nalezení sama sebe. Není mnoho lidí jako ona, je vyjímečná! Děkuji ....a znovu.....a stále to nebude dost

Re: světlo na cestě

Hana G. | 20.06.2013

Děkuji :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek