Speciální služby

Každý člověk je jedinečný... A proto každý klient potřebuje svůj specifický přístup. To, co vyhovuje jednomu, nemusí být přijatelné pro jiného. Proto používám mnoho metod či jejich kombinace. Žádná z nich není samospasitelná a nemůže vyřešit vše. Snad jen bezpodmínečná láska. Ale to není metoda, to je životní postoj...:-)

Práce s polodrahokamy

Určitě jste už slyšeli, že je dobré u sebe nosit růženín, křišťál, ametyst nebo třeba jantar... Dobře. Takže jdete do obchodu, vyberete si ho podle rady nebo podle toho, jak se Vám líbí,  koupíte si ho a nosíte ho v kapse.... Ale nějak to nefunguje. Proč? No protože ten kámen není očištěný a nabitý.  V ruce ho mělo spousta lidí a každý na něm nechal svou energetickou stopu.

 

Máte možnost si u mě nechat své kameny vyčistit a nabít, tak aby fungovaly, nebo si nějaký kámen můžete vybrat u mne a já Vám ho navibruji přesně Vám na míru. Nabízím Vám i možnost naladění přívěsků s polodrahokamem, který už máte a nebo který si u mne vyberete.

 

Když je Vám nedobře, je také možné se domluvit na vyladění Vašich čaker - Vašich energetických center s pomocí polodrahokamů. Je to moc přijemné a člověk je pak skutečně ve formě...:-)

Práce s esencemi

 

Mám k dispozici esence Bachovy, archetypální, čakrové a zvířecí. Všechny tyto esence slouží k uzdravení naší emocionální či energetické roviny. Každému klientovi je vytestuji namíru, tedy co do typu, množství i denní dávky. Každý z nás je jedinečný a tento fakt je třeba brát v úvahu. Pro uzdravení těla i ducha využívám také esenciální oleje döTerra.